Poďakovanie Pani učiteľke, že nám umožňuje rásť .....

Kategória: Vyrobené s láskou Uverejnené: pondelok, 11. jún 2018 Napísala: LULU Vytlačiť E-mail

Poďakovanie Pani učiteľke, že nám umožňuje rásť  .....

Hurááááááá, blíži sa koniec školského roka. Pre deti skvelá vec, pre väčšinu z rodičov starosť navyše (kam len dieťa dám, 2 mesiace dovolenky nemám). Ale aj pani učiteľky potrebujú zrelaxovať a načerpať nové sily. Čo si budeme klamať, aj keď si „myslím, že moje dieťa je perfektné, šikovné a poslúcha, .... “, mám čo robiť, aby som to občas ustála (a nie som sama, všakže?!?). 

A tak Vám, milé pani učiteľky patrí veľká vďaka, že sa snažíte čo najviac pomáhať našim deťom rásť, kým sme my rodičia v práci. Tiež Vám patrí vďaka od všetkých detičiek za to, že ste .....

A tak sme premýšľali, rozmýšľali, čím by sme mohli pani učiteľky potešiť. Aby to bolo osobné a zároveň si  dieťa uvedomilo, že na to, aby niekoho potešilo, nemusí kupovať drahý darček v obchode (mam pocit, že dnešné deti žijú vo svete, kde sa všetko kúpi v hyper-, super-, truper markete).

Pre pani učiteľky sme si pripravili prírodný „šampúch“ v mydelničke na cesty a ochranný balzam na pery. Mydelnička – krabička, kde si poodlne môžete odložiť šamponik-mydielko je s venovaním. A balzamik sa dá využiť aj ako rýchla pomoc pri záderoch a na suchú pokožku.

A na záver..... milé pani učiteľky oddýchnite si a načerpajte inšpiratívnu energiu do nového školského roka J

Ak som Vás aspoň trošku inšpirovala, veľmi  sa poteším a aj celý náš tím, keď nám dáte lajk J. Lullu

 

Zloženie a použitie:

Mydielko-šampón = „šampúch“ (viac sa dočítate TU.)

Používa sa predovšetkým ako šampón, ale v prípade núdze ho môžete použiť ako mydlo na cele telo, umývaci prostriedok na riad, či opratie ponožiek.

Obsahuje bambucké maslo, SCI, kamilkový hydrolát, EO citrón a white tea.

 

Balzam na pery

Stačí len pomocou prsta aplikovať na pery. Vhodný aj na ošetrenie nechtových lôžok, či popraskanej pokožky na rukách.

Jojobové maslo, kakaové maslo, macerát nechtíku lekárskeho v olivovom oleji, včelí vosk, vanilkový macerát v kokosovom oleji, olej z mrkvových tkanív, malinový olej, vitamín E.

 

Prečítané: 1335x