Poďakovanie Pani učiteľke, že nám umožňuje rásť .....

Kategória: Vyrobené s láskou Uverejnené: pondelok, 11. jún 2018 Napísala: LULU

Poďakovanie Pani učiteľke, že nám umožňuje rásť  .....

Hurááááááá, blíži sa koniec školského roka. Pre deti skvelá vec, pre väčšinu z rodičov starosť navyše (kam len dieťa dám, 2 mesiace dovolenky nemám). Ale aj pani učiteľky potrebujú zrelaxovať a načerpať nové sily. Čo si budeme klamať, aj keď si „myslím, že moje dieťa je perfektné, šikovné a poslúcha, .... “, mám čo robiť, aby som to občas ustála (a nie som sama, všakže?!?). 

Čítať ďalej: Poďakovanie Pani učiteľke, že nám umožňuje rásť .....

Privítajme jar kreatívne

Kategória: Vyrobené s láskou Uverejnené: štvrtok, 22. marec 2018 Napísala: LUCIA

Moja dcéra sa už dostáva do veku, kedy ju začína baviť tvorenie a vyrábanie a hlavne čo je dôležité, už pri tom dokáže aj obsedieť, či priložiť ruku k dielu smiley Veľká noc je ako stvorená na majstrovanie, hlavne vďaka širokej palete farieb a krásnych motívov. U nás je momentálne táto aktivita v kurze, nakoľko už po zobudení ma dcéra poháňa svojím „vyrábať, vyrábať!“ A tak sme jedno celé dopoludnie vyrábali a vyrábali a tu je ukážka našich výtvorov. Všetky sú jednoduché s minimom potrebného materiálu, postačia len farebné výkresy, lepidlo na papier, fixky alebo ceruzky a v jednom prípade rolky z toaletného papiera.

Čítať ďalej: Privítajme jar kreatívne

V prípade potreby volajte lekára! alebo mama vyrába lekársky kufrík

Kategória: Vyrobené s láskou Uverejnené: pondelok, 19. február 2018 Napísala: JANKA

Už dlhšiu dobu sa dcérka veľmi rada hráva na pani doktorku a lieči svoje hračky. A tak bolo o vianočnom darčeku rýchlo rozhodnuté. Od kúpy už hotového lekárskeho kufríka ma však odradila buď cena, strohé vybavenie či absolútne nereálne a nekvalitne vyzerajúce zloženie. A tak som sa rozhodla, že dám dokopy niečo ja sama.

Čítať ďalej: V prípade potreby volajte lekára! alebo mama vyrába lekársky kufrík

Torty z maminej dielne

Kategória: Vyrobené s láskou Uverejnené: utorok, 20. marec 2018 Napísala: JANKA

Narodeninový deň je určite výnimočným dňom v roku. Obzvlášť ak ide o naše drahé deťúrence. Nejeden rodič už dlho dopredu plánuje oslavu, premýšľa nad darčekom či objednáva narodeninovú tortu.

Čítať ďalej: Torty z maminej dielne

Hojivý zázrak

Kategória: Vyrobené s láskou Uverejnené: streda, 20. december 2017 Napísala: LULU
Tento balzam resp. krém je univerzálny pomocník v akomkoľvek počasí. Vďaka kombinácii olejov, lanolínu,včelieho vosku a vitamínu E je naozaj zázračný, nielen na suché pery, či popraskanú a vysušenú pokožku, ale aj do mrazivého, či veterného počasia. Pokožku jemne vyživuje, upokojuje a chráni. Už neraz mi pomohol. 

Čítať ďalej: Hojivý zázrak