Niekoľko rád pre pohodový cyklovýlet

Kategória: Spolu nám je fajn Uverejnené: štvrtok, 10. máj 2018 Napísala: JANKA

Nádherné jarné počasie nemôžeme osláviť inak ako nejakou rodinnou aktivitou v prírode. Napr. na bicykli a s cyklovozíkom. Ak ešte stále s jeho kúpou váhate, skúste si prečítať naše blogy http://mytri.sk/spolu-nam-je-fajn/26-cyklovozikov-sa-netreba-obavat alebo http://mytri.sk/spolu-nam-je-fajn/35-aj-ja-si-kupim-cyklovozik. možno Vám dodajú odvahu. Smelo do toho, je to super!

Čítať ďalej: Niekoľko rád pre pohodový cyklovýlet

Čarovný čas adventného obdobia

Kategória: Spolu nám je fajn Uverejnené: pondelok, 08. január 2018 Napísala: JANKA

„December k nám prišiel posledný, zostali mu samé krátke dni. Keď ti sadne prvá vločka na nos, budeš vedieť, že je tu čas Vianoc“ píše sa v jednej z obľúbených kníh mojej dcérky.

Ja osobne som sa neskutočne tešila na predvianočné obdobie s mojou dcérkou a manželom. Povymýšľala som nám mnoho spoločných tvorivých aktivít, vystrihovačiek, nalepovačiek,... Nakuknite teda trochu k nám domov a možno sa niečím inšpirujete. Nielen počas adventu.

Čítať ďalej: Čarovný čas adventného obdobia

Stupavské „Dni zelá“...ešte stíhate

Kategória: Spolu nám je fajn Uverejnené: sobota, 30. september 2017 Napísala: LUCIA

Pred samotným písaním tohto príspevku som pátrala po iných inšpiratívnych blogoch týkajúcich sa tohto podujatia. Po prečítaní prvého som prestala hľadať a rovno sa pustila do písania. Prečo? Hlavne pre kritické poňatie autora celej akcie ako „obžerstva“, kde sa kapusty len sťažka dohľadáte smiley. Ja mám však iný názor. Niekedy si chce človek proste oddýchnuť, zrelaxovať, podráždiť čuchové a chuťové vnemy, dosýta sa najesť a možno si aj zatancovať pred pódiom, ktoré tento rok zapĺňajú celkom zaujímavé persóny. A kto chce, kapustu nájde. A nie málo.

Čítať ďalej: Stupavské „Dni zelá“...ešte stíhate

S opadaným lístím k nám prileteli vrabčeky

Kategória: Spolu nám je fajn Uverejnené: pondelok, 23. október 2017 Napísala: JANKA

Dažďovníky, lastovičky či kukučky nás už opustili a smerujú do Afriky, no k nám domov sa momentálne nasťahovali neposedné vrabčeky. Chcete aj Vy také? smiley

Čítať ďalej: S opadaným lístím k nám prileteli vrabčeky

S cyklovozíkom na Južnej Morave (kemp Strážnice)

Kategória: Spolu nám je fajn Uverejnené: štvrtok, 31. august 2017 Napísala: JANKA

V našej rodine máme leto rozdelené na viac častí; jednou z nich je aj čas, kedy rozkladáme stan a oprášime náš minigril. Tak sme teda aj tento rok vyrazili kempovať. Smer Južná Morava - autokemping Strážnice www.camp-straznice.cz (môžete si prečítať aj môj krátky príspevok o samotnom kempe (http://mytri.sk/spolu-nam-je-fajn/43-straznice-idealne-miesto-na-kempovanie).

Čítať ďalej: S cyklovozíkom na Južnej Morave (kemp Strážnice)