Dajme deti na tanec

Kategória: Na slovíčko, prosím Uverejnené: streda, 10. máj 2017 Napísala: LUCIA

Bola som živé dieťa a mama nevedela nájsť spôsob, ako by som zo seba vydala tú moju nahromadenú energiu. Práve spoločenské tance sa stali tým pravým pre mňa a v nich som sa našla. Síce som sa im venovala iba päť rokov počas detstva, no dali mi krásne spomienky. Tanec pre mňa neznamenal len krúžok. Boli sme komunita, deti aj rodičia. Zdieľali sme svoje úspechy aj neúspechy a trávili sme spolu takmer všetok voľný čas.
Mišku poznám od detstva, tancovali sme v jednom klube, kde bola našou trénerkou jej mamina. Ostala verná tancu a dnes už ona trénuje deti aj dospelých. Opýtala som jej, čo pre ňu znamená tanec a prečo práve on je správnou voľbou pre deti.

Čítať ďalej: Dajme deti na tanec

Moji synovia chceli psíka, tak som im ho uháčkovala

Kategória: Na slovíčko, prosím Uverejnené: nedeľa, 02. apríl 2017 Napísala: LUCIA

 
O tom, že na materskej dovolenke sa dá aj realizovať a niečomu venovať, nás presviedča čoraz viac mamičiek. Jednou z nich je aj Vierka, mama štyroch synov, ktorej záľubou je ručná práca. Jej bohaté portfólio zahŕňa množstvo ručne vyrábaných detských hračiek. V súčasnosti sa venuje výrobe háčkovaných psíkov, ktorí sa na prvý pohľad nelíšia od tých skutočných. A tak som sa jej spýtala, čo ju inšpiruje k tvorbe, a ako taký psík vzniká.

Čítať ďalej: Moji synovia chceli psíka, tak som im ho uháčkovala